دوره تجسم خلاق

دوره تجسم خلاق

دوره تجسم خلاق یک روش کاربردی و عملی می باشد که می تواند ما را در تمام مراحل زندگی کمک کند . دوره همانند جراحی روانی بر روی ذهن عمل می کند می تواند مشکلات ذهنی را جراحی کند و آنها را از بین ببرد.
طراحی دوره بدین ترتیب است که انجام تکنیک ها می تواند مشکلاتی که شاید از دوران کودکی در فرد ایجاد شده است را به نحو موثر از بین ببرد. در بیشتر جلسات مشاوره به حرف و نصحیت کردن می گذرد و هزینه زیادی فرد باید محتمل شود ولی نهایتا نتایجی که افراد می گیرند بسیار کم می باشد. ما با توجه به این مشکل، دوره تجسم خلاق را طوری طراحی کرده ایم که به جای نصحیت کردن از تکنیک ها و روش ها برای تغییر ذهن و فکر استفاده کنیم . شما در هر شرایط سنی و ذهنی و جسمی که می باشید می توانید از این دوره بهره ببرید .

 

در هر جلسه CD صوتی در اختیار افراد قرار داده می شود که این سی دی را در طول هفته تمرین می کنند . تمرینات سی دی بسیار ساده می باشد ولی تاثیرات آن بسیار شگرف و منحصر به فرد می باشد . دوره تجسم خلاق برای شما طراحی شده است . برای شما که می خواهید در زندگیتان شاد و موفق باشید .تکنیک های دوره چون برروی ناخودآگاه کار می کند در عمق ذهن افراد می نشیند و آن ها را دگرگون می کند . شما با شرکت در دوره تجسم خلاق ذهنتان را سازماندهی می کنید .
تکنیک های تجسم خلاق از مهارت هایی هستند که ما باید در طول زندگی می آموختیم ولی کسی انها را به ما یاد نداده است . شاید برخی از این تکنیک ها را به صورت آزمون و خطا خودمان کشف کرده ایم ولی در کاربرد آنها مشکل داریم.
هدف اصلی این دوره ایجاد آرامش و کنترل بررسی احساسات و خود می باشد ولی در هر زمینه ای دیگر می توان از این دوره استفاده کرد. هر مشکل ذهنی راه حلی برای بهبودی دارد.
این دوره به شما کمک می کند تا با راه حل های مشکلات آشنا شوید و‌آنها را در زندگی روزمره خود استفاده کنیم .
همان طور که گفته شد این دوره در ۱۰ جلسه ۲ ساعته که هفته ای یک جلسه می باشد تشکیل می شود.
دوره به صورت آهسته ،آهسته بر روی ذهن شما کار می کند و بدون اینکه متوجه شوید ذهن شما را تحت تاثیر گذارد و مشکلات ذهنی را در ذهن شما از بین می برد. اگر شما از مشکلات رنج می برید یا اینکه زندگی بر وفق مراد نیست و آنگونه که فکر می کنید شاد نیستید یا از زندگییتان بهره نمی برید این دوره می تواند به شما کمک کند . اگر در روابط خود مشکل دارید با قبلا مشکل داشته اید از این دوره استفاده کنید .
چنانچه هیچ کدام از این مشکلات را ندارید این دوره می تواند در ثبات شخصیت به شما کمک کند و راهی برای بالا بردن مقاومت شما در برابر مشکلات آینده باشد.

 

مشکلاتی هم مانند استرس ،نگرانی ، بد بینی ، خشم ، مشکلات مالی با مشکلات کاری از موضوعاتی می باشد که در این دوره بر روی آن کار می شود. روش ها و قانون جذب یا روش های رسیدن به خواسته ها و آرزوها در این دوره گنجانده شده است .
تکنیک های ارئه شده در این دوره در سطح تتا می باشد . به همین دلیل روش خلسه و حالت تتا و آلفایی که ایجاد می شود شما را می تواند به عمق نا خودآگاه یا لایه های درونی یتان هدایت کند و آرامش عمیق و لذت را تجربه کنید . انجام تکنیک های تجسم خلاق لذت بخش است و می تواند آرامش و لذت را در زندگی مان وارد کند . چنانچه که این دوره را گذارنده اید می توانید به دیگران پیشنهاد دهید.
این دوره می تواند شروع تحولی در زندگی ما باشد . شاید دوست داشته باشید زندگیتان را از نو برنامه ریزی کنید . این دوره بهترین شروع کننده می باشد . چون می توانید لایه های ذهنی خود را برنامه ریزی کنید. ذهن ما قبلا از طریق والدین ، معلم ها ، تلویزیون با دیگران برنامه ریزی شده است و اگر توجه کنید این افراد چندان بدون مشکل نبوده اند یا تخصصی نداشته اند ما می توانیم ذهنمان را این بار با آگاهی بیشتر و بسیار هدفمند تر برنامه ریزی کنیم . می توانیم خودمان را برای آرامش ، لذت ، موفق ، شادزیستن و هر چه که بخواهیم برنامه ریزی کنیم .
———————————————————————
این دوره شامل کتاب و ۱۰ سی دی صوتی می باشد .
دوره هرهفته یک جلسه برگزار می شود .
هزینه دوره همراه با کتاب و ۱۰ سی دی صوتی ۲۳۰۰۰۰ تومان می باشد .
شما از طریق تماس با مرکز با شماره ۸۸۳۰۲۵۲۳ ثبت نام انجام دهید .

  ——————————————————-

نوشته های مرتبط:

گیاهان دارویی باخ

گیاهان دارویی باخ              ...

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

Theme Settings