دوره طب انرژی

 

دوره طب انرژی
دوره طب انرژی در ۵ جلسه ۲ ساعته تشکیل می شود . این دوره براساس کتاب طب انرژی دونا ادن می باشد .
در این دوره شما با کانال های انرژی آشنا می شوید . کانال های انرژی همانند چاکراها تأثیرات فیزیکی و روانی دارند . کانال های انرژی در سر تاسر بدن پخش شده اند . نقاطی که باعث تحریک یا تسکین این کانال های انرژی و اثر تقویتی یا تسکینی بر روی اندام ها دارند را نقاط طب سوزنی می گویند . 
در این دوره ابتدا می آموزید که چگونه قبل از اینکه ماده غذایی را مصرف کنید تاثیرات مثبت یا منفی آن را بر روی بدن مشخص کنید . این تاثیر را می توانید حتی در مورد افراد انجام دهید که هر فردی چه تاثیر مثبت و منفی بر روی انرژی شما می گذارد.
این تکنیک که تست انرژی می باشد می تواند شما را در هر زمینه ای کمک کند . تکنیک های تقویت انرژی ، هماهنگی نیم کره سمت راست و چپ یا تکنیک های بالا بردن سطح ایمنی بدن از تکنیک های دیگر این روش می باشد . در بخش دیگری از این دوره با ردیابی کانال های انرژی بدن آشنا می شویم . انرژی های مانده در کانال های بدن موجب بیماری و سرعت پیدا کردن سیر کهولت می شود. با ردیابی کانال های انرژی بدن می توان سیر کهولت را کند کرد . استادان چینی معتقدند که انجام شش ماهه این تکنیک می تواند تاثیرات شگرف بر سیر کهولت گذارد .
تکنیک هایی برای کنترل مشکلات دندان ها در این روش وجود دارد.
از تکنیک های بسیارقوی این دوره کار کردن یر روی احساساتی همچون خشم،نفرت،حسادت،ترس،فوبی، پانیک، وابستگی،غم و غصه می باشد.
روش های پیشنهادی این دوره برای از بین بردن این خصوصیات و تبدیل آنها به ویژگی های مثبت منحصر به فرد می باشد. طب انرژی معتقد است که میتوانیم از مغز بهره بهتر ببریم و این مشکلات را با سرعت بیشتر و یا کیفیت بهتر کنترل کنیم و از بین ببریم.
اختلال پس از ضربه یکی از مشکلاتی است که در این دوره می توان آن را از بین برد. اگر قبلا به شما آسیبی وارد شده است یا خاطره ای ناراحت کننده مدام ذهنتان را مشغول می کند، حتمأ این دوره را شرکت کنید.
تقسیم بندی شخصیت در طب انرژی و روش های متعادل کردن آن و استفاده از صداه هایی شفابخش از تکنیک های جالب این دوره می باشد. طب انرژی شخصیت افراد را بر اساس فصول به پنج شخصیت تقسیم بندی کرده است و روش هایی را برای متعادل کردن خصوصیات منفی این شخصیت ها ارائه می دهد.
کنترل استرس و تنش هدف اصلی این دوره می باشد.
دوره ی طب انرژی پر از تکنیک های مفید برای شرایط جسمی و ذهنی متفاوت می باشد.
در هر شرایطی از نظر ذهنی و جسمی این دوره می تواند به شما در متعادل کردن بدن و افزایش سطح انرژی و ایمنی بدن کمک کند. تکنیک های این دوره از سطح افراد مبتدی تا حرفه ای کار شده است.
اگر به سلامتی خود و اطرافیان خود علاقمند هستید و میخواهید روش مطمئنی را داشته باشید که بتواند شما را کمک کند، دوره ی طب انرژی را از دست ندهید.

 

این دوره شامل کتاب طب انرژی که در ۴۶۰ صفحه می باشد و همرا ه با ۲ دی وی دی و ۲ سی دی است.
انجام تکنیک های طب انرژی کمی متفاوت از بقیه تکنیک ها می باشد به همین دلیل دوره ی حضوری را از دست ندهید ولی چنانچه نمیتوانید در دوره حضور داشته باشید میتوانید از پگ طب انرژی که شامل ۴ سی دی و دی وی دی همراه با کتاب می باشد، استفاده کنید.
هدف ما در این دوره بالا بردن سطح انرژی ، افزایش سطح ایمنی ، کنترل بر روی احساسات منفی ، از بین بردن حساسیت های انرژی یا غذایی و آشنایی با سیستم کانال های انرژی می باشد.
این دوره در تاریخ زیر برگزار میشود.   
سه شنبه ۱۱ آذر ساعت ۵:۱۵ الی ۷:۱۵ بعد از ظهر

—————————————————————————–

 

هزینه دوره همراه با پگ طب انرژی ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد.
هزینه دوره بدون پگ طب انرژی ۱۳۰۰۰۰ تومان می باشد.
پگ دوره ی طب انرژی شامل کتاب و ۴ عدد لوح فشرده(۲دی وی دی و ۲ سی دی )  ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.
شما میتوانید با  تماس با مرکز  ۸۸۳۰۲۵۲۳ در دوره ثبت نام نمائید.
—————————————————————————

نوشته های مرتبط:

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

گیاهان دارویی باخ

گیاهان دارویی باخ              ...

Theme Settings