سایت تجسم خلاق

سایت ‌‌‌‌تجسم خلاق (دکتر آرام) ، سایت  تکنیک های متافیزیک و فرا روانشناسی است. در این سایت  با مباحث روانشناسی و خود شناسی آشنا می‌شوید. یکی از مطالب مهمی که در این سایت  با آن آشنا می‌شوید هیپنوتیزم است. در این سایت  سعی شده مطالب عملی هیپنوتیزم مورد بررسی قرار داده شود. سایت  تجسم خلاق  دارای مقالات متعددی می‌باشد، که معرف حضورتان می‌گردد. مقالات تجسم خلاق  در این سایت  رایگان است و شما می‌‌توانید به راحتی مقالاتی که در این سایت آمده است را دانلود کنید. از دیگر مطالب این سایت  انرژی درمانی است که مفصل در مورد آن توضیح داده شده است. استاد آرام دارای چندین کتاب در مورد انرژی درمانی است. در این سایت  کتابهای استاد آرام و نشر تجسم خلاق  معرفی شده است و مطالبی در مورد مغناطیس درمانی نیز در این سایت  آمده است. بخش چاکرا بخش مهی از سایت تجسم خلاق  است که در مورد انرژی های بدن صحبت می کند  

در سایت  تجسم خلاق  سعی شده است افراد را با بحث مغناطیس درمانی بصورت عملی آشنا کند. مغناطیس درمانی یک روش درمانی بدون خطر و مفید است که سایت  تجسم خلاق  بیش از ۱۰۰۰ صفحه مقاله در مباحث مختلف در این زمینه وجود دارد. از آنجایی که یکی از مباحث کاری استاد آرام مباحث متافیزیک و مدیتیشن می‌باشد، در این سایت  سعی شده است بخش مدیتیشن کاملاَ فعال باشد. سایت  تجسم خلاق  از بخش تجسم خلاق  نیز تشکیل شده است. بخش تجسم خلاق  سایت  معرفی برنامه های دوره های تجسم خلاق  می باشد که بصورت تصویری از تلویزیون مهاجر پخش گردیده است. سایت  تجسم خلاق  سعی کرده است برنامه‌های تجسم خلاق  را که از دو بخش صوتی و تصویری تشکیل شده است را معرفی کند. در سایت  استاد آرام از تجربیات استاد آرام در مباحث روانشناسی نیز استفاده شده است. مباحث روانشناسی و متافیزیک همچنین درمان کل نگر یا مکمل از دیگر قسمت‌های سایت  تجسم خلاق  می‌باشد.

معرفی دستبندهای مغناطیسی که جنبه درمانی دارد از دیگر مباحث سایت  می‌باشد. یکی دیگر از بخش‌های فعال سایت  عدد تولد می‌باشد که حتماَ از این بخش دیدن فرمائید.دیدن این بخش خالی از لطف نمی‌باشد.
شما می‌توانید بخشی از کتاب راز و تمام کتاب راز را به زبان اصلی از ساید دانلود کنید.
سایت  تجسم خلاق  از تالارهای گفتگوی مختلف تشکیل شده است که شما می توانید وارد تالار گفتگو شوید سؤال بپرسید تا استاد آرام خودشان جوابگوی سؤالات شما در زمینه‌های روانشناسی، فرار روانشناسی و متافیزیک باشند. آموزش های انرژی درمانی و هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم را می توانید از طریق سایت  تجسم خلاق  پی گیری کنید. سایت  تجسم خلاق  پر از نیازهای معنوی شماست. در حقیقت سایت  تجسم خلاق  پل ارتباطی شما با استاد آرام است که شما می‌توانید از این طریق با استاد آرام در ارتباط باشید و ایشان تجربیات خود را در زمینه های مختلف با شما در میان بگذارد. تکنیک های تله پاتی بخش مهم سایت تجسم خلاق  است.
 شما می‌توانید از بخش کندالینی (راز نهفته آدمی) در سایت  دیدن فرمایید. هاله بینی از دیگر مباحث سایت  می‌باشد. تفسیر هاله  نیز در قسمت‌های هاله بینی سایت  به تفضیل در مورد رنگ هاله صحبت کرده است.
 از آثار استاد آرام فنگ شویی می‌باشد که در سایت  تجسم خلاق  بخشی را به خود اختصاص داده است. به عبارتی سایت  تجسم خلاق  تنها یک سایت  نیست بلکه منبع گسترده‌ای از اطلاعات می‌باشد که شما مدتها با آن در ارتباط خواهید بود. بخش قدرت اعجاز انگیز اهرام از دیگر بخشهای سایت  می‌باشد که در این بخش از سایت ، شما با اندازه‌ها و کاربردهای مختلف هرم آشنا می‌شوید. بخش چشم سوم سایت  در مورد فعال سازی و تأثیرات چشم سوم صحبت می‌کند. قانون جذب برگرفته شده از کتاب قانون جذب استاد آرام از دیگر بخشهای سایت  تجسم خلاق  می‌باشد.

 شما می‌توانید بصورت حضوری و غیر حضوری برنامه‌های منحصر به فرد تجسم خلاق  را در سایت  پی‌گیری کنید. دوره حضوری تجسم خلاق  زندگی شما را متحول می‌کند. چنانچه نمی‌توانید در دوره حضوری شرکت کنید می‌توانید با خریدCD  های تصویری و صوتی از مزایای این دوره بهره کافی را ببرید. در ضمن شما می‌توانید بصورت online از فروشگاه سایت   تجسم خلاق  خرید کنید.

 قسمت گالری این سایت   بصورت منحصر به فرد عکس‌های مختلف فرشته‌ها را در معرض دید علاقمندان قرار داده است. خیلی از افراد می خواهند که پرواز روح داشته باشند در این شما با تکنیک های پرواز روح آشنا می شوید.  شما می توانید در بخش اعتماد بنفس از تکنیک ها و روشهای افزایش اعتماد بنفس استفاده کنید.

آلفای ذهنی از دیگر بخشهای سایت استاد آرام می‌باشد. در سایت  استاد آرام سعی شده است جدیدترین مباحث روانشناسی و متافیزیک در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

یکی از کتابهای که استاد آرام ترجمه کرده‌اند و در سایت  معرفی شده است، کتاب ۲۵ راه از بین بردن سردرد می‌باشد. شما می‌توانید این کتاب را از فروشگاه تجسم خلاق   خریداری کنید.

مراجعه کنندگان این سایت  معمولاَ خوانندگان کتابهای استاد آرام از نشر تجسم خلاق  می‌باشند به همین دلیل این مراجعه کنندگان به دفعات زیاد از این سایت  دیدن می‌کنند و در تالار گفتمان این سایت  سوالات و مشکلات خود را مطرح می‌کنند. همانطور که گفته شد این سایت  پل ارتباطی بین نویسنده و مراجعه کنند‌گان می‌باشد. بیشترین هدف این سایت  ارتباط بیشتر و خدمات بیشتر می‌باشد که این هدف در سایت  هم برای مراجعه کنندگان حضوری و غیر حضوری در نظر گرفته شده است. به همین دلیل در این سایت  شما با آموزش‌ها و مطالبی که برای هر دو گروه مناسب می‌باشد، مواجه می‌شوید.

معرفی کردن سایت  تجسم خلاق  به دوستان شما می تواند به آنها کمک کند تا در زمینه‌های متافیزیک و روانشناسی اطلاعات کاملاَ علمی و کاربردی دریافت کنند. به دلیل اینکه مطالب سایت  زیاد می‌باشد و در دسته‌های مختلف طبقه بندی شده‌اند همه افراد از گروه‌های مختلف می‌توانند نیارهای معنوی و مادی خود را برطرف سازند.

از قسمت دریافت فایل سایت  شما می‌توانید برنامه‌ها و موضوعات جدید را بصورت رایگان دانلود کنید. شما می‌توانید با مراجعه به این سایت  نظرات و پیشنهادهای خود را در مورد مسائل مختلف فرا روانشناسی و روانشناسی ارائه دهید.

دوره حضوری و غیر حضوری تجسم خلاق  برای کسانی که می‌خواهند فراتر از خودشان را تجربه کنند توصیه می شود. این دوره در سایت  به تفضیل آمده است.

استاد آرام کتابهایی را در مورد گیاهان دارویی به رشته تحریر در آورده‌اند به همین دلیل قسمتی از سایت  به گیاهان دارویی و تغذیه سالم اختصاص داده شده است.

آیا تاکنون در مورد خواص آب مغناطیسی چیزی شنیده‌اید شما می‌توانید در سایت  تجسم خلاق  با خواص آب مغناطیسی و دستبندهای مغناطیسی، پدهای مغناطیسی و زانو بندهای مغناطیسی آشنا شوید. این وسایل را نیز می‌توانید از فروشگاه سایت  خریداری کنید. در این سایت  آمده است که مغناطیس درمانی بی ضرر و مفید است و استفاده از آن می‌تواند موجب تقویت سیستم ایمنی در همه افراد گردد.

 منتظر پیشنهاد‌های شما هستیم با ما تماس بگیرید.

آدرس تجسم خلاق  : تهران- خیابان قائم مقام- خیابان مشاهیر –پلاک ۴۱-‌طبقه‌۲- تلفن: ۸۸۳۰۲۵۲۳

نوشته های مرتبط:

Fashion Show

Curabitur lectus tortor, dapibus quis fringilla nec, iaculis at tortor....

Post format chat

John: Are we still meeting for breakfast this morning? John:...

Jennifer lawrence 7

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Theme Settings