طب انرژی

کتاب طب انرژی

کتاب طب انرژی اثر دونا ادن و ترجمه دکتر آرام می باشد. کتاب طب انرژی یک کتاب فوق العاده با تکنیک های فراوان و کاربردی جهت بهبود سلامتی و ارتقا سلامتی و درمان بیماری ها می باشد.
کتاب طب انرژی برگرفته شده از تکنیک های کانال های انرژی در طب سوزنی و تکنیک های مشابه نیرومندی را برای بالا بردن های بدن در اختیار ما می گذارد. ابتدا در این کتاب می خوانیم چگونه تاثیر مواد غذایی را بر روی بدن خود از طریق تست انرژی بسنجیم. چگونه از تاثیر یک ماده غذایی قبل از مصرف بر روی بدن بدانیم.

تکنیک های تحریک نقاط شفابخش و بالا بردن سطح انرژی از روشی نیرومند کتاب است. تکنیک ردیابی کانال می تواند سلامت جسم و ذهن ما را تضمین کند. در حین معتقد هستند با استفاده از تکنیک ها و ردیابی کانال بدن روند پیری را کند نمود. این تکنیک از تکنیک های جوان سازی می باشد. تکنیک های درباره برنامه ریزی احساسات و استرس می تواند مشکلات و علائم ÷س از ضربه را تقریبا به طور کلی از بین ببرد. اگر کسی بخواهد با استفاده از روش های روان درمانی اینکار را انجام دهد شاید باید سال ها طول بکشد در صورتیکه با استفاده از روش های روان درمانی اینکار را انجام دهد شاید باید سال ها طول بکشد در صورتیکه با استفاده از تکنیک های طب انرژی در طی چند جلسه کاملا نتیجه دریافت می شود. تکنیک های بافت سلتیک از تکنیک های هماهنگی انرژی ها می باشد. روش تسکین کانال های انرژی می تواند خصوصیت استرس گونه را تغییر دهد . نویسنده کتاب طب انرژی معتقد است که برنامه کانال انرژی در بدن به روز رسانی نشده است و ما می توانیم به روز رسانی اطلاعات کانال های انرژی عوارض و مشکلات همانند انرژی ها و مشکلات سیستم ایمنی را بهبود بخشیم.
با استفاده از کتاب طب انرژی می آموزیم که چگونه چاکراها و کانال های بدن را در بدن متوازن سازیم . می آموزیم چگونه چاکراها و مراکز انرژی را در بدن متعادل و تحریک کنیم .در کتاب طب انرژی با شخصیت پنج گانه انسان آشنا می شویم و با تکنیک متعادل های متعادل ساختن و صداهای شفا بخش می توانیم بعد مثبت شخصیت خود را بروز دهیم. با استفاده از کتاب طب انرژی می توانیم واکنش جنگ گریز را در بدن خود تحت کنترل خود قرار دهیم با استفاده از تکنیک های آورده شده می توانیم در حالت بسیاری به افراد تلقین کنیم یا به خود تلقین کنیم.
تکنیک های آورده شده در کتاب طب انرژی بسیار زیاد هستند و هر کدام از این تکنیک ها می تواند تاثیرات سریع و شگفتی را ایجاد کند. از آنجایی که تکنیک های آورده شده در کتاب طب انرژی بسیار زیاد هستند و هر کدام از این تکنیک ها ی تواند تاثیرات زیاد و شگفتی را ایجاد کند. از آنجایی که تکنیک های کتاب طب انرژی بسیار کاربردی و حیاتی هستند دکتر آرام دوره طب انرژی را در مرکز تجسم خلاق برگزار می کند .مرکز تجسم خلاق موفق شده است سی دی های طب انرژی دکتر آرام را مجوز بگردد که شما می توانید پگ طب انرژی را که همراه سی دی می باشد تهیه کنید. کتاب طب انرژی ۴۶۰ صفحه دارد . کتاب دیگر همین نویسنده طب انرژی زنان است.

هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید
[wpshop_product]
هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید

نوشته های مرتبط:

پوستر چاکراها

پوستر چاکراها [wpshop_product]

فیلم هیپنوتیزم نمایش استاد آرام

فیلم هیپنوتیزم نمایش استاد آرام . ایا تا به حال...

کتاب ماهی فاریدا

کتاب ماهی فاریدا [wpshop_product]

Comments (2)

چگونه می توان از انرزی برای آرامش خود استقاده کرد

پاسخ دادن

    درود بر شما
    با استفاده از تکنیک های تجسم خلاق و انرژی درمانی می توانید بر روی ارامش خود کار کنید

    پاسخ دادن

Theme Settings