کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی

انجام تمرینات کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی به دلیل استفاده از روش های مقاومت زدایی ذهنی و استفاده از تکنیک های غیر مستقیم جهت القای ذهنی و کار کردن بر روی ناخودآگاه ذهن شبیهه یک جراحی روانی میباشد و بسیار موثر است .
تمام تکنیک های ارائه شده در کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی در حالت آلفا و تتای مغز که حالت هوشیاری مضاعف می باشد پایه ریزی شده است و به همین دلیل می تواند در زمان بسیار کوتاهی انسدادهایی که در ناخودآگاه و ذهن میباشد را برطرف نماید . [wpshop_product]

هدف کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی آن است که هر نوع ابهام از خواب مصنوعی و نگرانی در این زمینه را برطرف کند و به شما آموزش دهد این شگرد جالب و طبیعی را چگونه روی خود اعمال کنید .
در کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی آموزشی یاد میگیرید با ضمیر نیمه هوشیار خود چگونه کار کنید تا بر عادت ها ، ترس های بیمار گونه و سایر گرایش های منفی وجود خود غلبه کنید .
آموزش روش های خودهیپنوتیزم از جمله هدف های کتاب اسرار خود هیپنوتیزمی میباشد تا ضمیر نیمه هوشیار خود را به شکلی صحیح برنامه ریزی کنید و در نتیجه به تمام هدف های زندگی خود دست یابید و روند زندگی خود را نیز به آسانی مهار کنید . [wpshop_product]

نوشته های مرتبط:

کتاب راز

کتاب راز به فصل مختلف آموزش رازهای گوناگون تقسیم بندی...

کتاب ۲۵ راه سردرد

سردرد تقریباً تنها مشکلی است که همه افراد در طول...

کتاب انرژی درمانی پیشرفته

در کتاب انرژی درمانی پیشرفته روشهای درمانی تخصصی و استفاده...

Theme Settings