کتاب حرکات انرژی زا pdf

کتاب حرکات انرژی زا pdf

کتاب حرکات انرژی زا

کتاب حرکات انرژی زا اثر بلون جونز توسط دکتر آرام در تجسم خلاق به چاپ رسیده است . کتاب حرکات انرژی زا
کتاب فوق العاده است در مورد حرکات انرژی انرژی زا که در فرهنگ ها و کشورهای مختلف به کار گرفته م شود . کتاب حرکات انرژی زا که بر روی سیستم انرژی چاکراها و کانال های انرژی کار می کند را به ۴ بخش تقسیم می کند. بخش اول حرکات انرژی زا است که در تمرینات چی گونگ تاچی و تکنیک های مشابه بکار برده شده در چین اورده شده است .تکنیک های حرکات و رقص های انرژی زا که به صورت حرفه ای رمز گونه در فرهنگ چین وجود دارد در این بخش کتاب حرکات انرژی زا آورده شده است .

بخش دوم حرکات انرژی زا مربوط به تمرین ها و تکنیک های هند و تمرینات یوگا می باشد .یوگا تکنیک های متفاوت دارد ولی در کتاب حرکات انرژی زا تکنیک ها و تمرین هایی که مربوط به افزایش انرژی و بالا رفتن سطح انرژی می باشد را در این بخش کتاب آورده شده است . بخش سوم کتاب مربوط به خاورمیانه می باشد حرکات و رقص های یک نقره و دو نقره که سطح انرژی را بالا می برد. و مخصوصا حرکاتی که بر روی فعال سازی کندالینی تاثیر می گذارد. بخش چهارم کتاب مربوط به تکنیک های آمریکایی جنوبی و سرخ پوستی می باشد. تمام تکنیک ها علاوه بر توضیح تکنیک از تصاویر برای انجام بهتر استفاده کرده است .از ویژگی های کتاب حرکات انرژی زا تصورات ذهنی می باشد که به شما کمک می کند تا بتوانید تکنیک های آورده شده در کتاب حرکات انرژی زا را به صورت مدی تیشن انجام دهید. کتاب حرکات انرژی زا حرفه ای است و از مبتدیان تا حرفه ای می توانند از آن استفاده نمایند . مجموعه ای نفیس از حرکات بدن که دامنه آن را از تبت گرفته تا سرخ پوستان آمریکایی تکنیک های خاورمینه ای ، تکنیک های هندی یوگایی در آن گنجانده شده است . بیش از ۸۰ حرکات انرژی زا و حرکات پویا برای کسب انرژی و تخلیه انرژی های معیوب در کتاب حرکات انرژی زا آورده شده است .
با استفاده از تکنیک های اورده شده در کتاب حرکات انرژی زا می تواند صلح و آرامش درونی خود تجربه کنید. این کتاب را به کسانی که توصیه می کنم که دوست دارند با تمرین و تلاش نیازهای درون خود ر ا فراهم کنند . خواندن کتاب تاثیر زیادی برای شما نخواهد داشت و باید تکنیک اورده شده در کتاب را به صورت روزانه انجام دهید. تکنیک های تنفسی پاک کننده انجام تکنیک های پاک کردن انرژی قلب چرخ های انرژی چاکراهای بدن کانال های بدن ریتم ضرب های صوفیانه و تقویت چاکرای قلب از دیگر بخش های کتاب حرکات انرژی زا می باشد.

هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید
[wpshop_product]
هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید

نوشته های مرتبط:

کتاب رهایی از کمر درد pdf

کتاب رهایی از کمر درد pdf دردهای کمر و گردن...

کتاب پرانا pdf

کتاب پرانا pdf هم اکنون این کتاب را دانلود کنید...

محصل ممتاز pdf

محصل ممتاز pdf کتاب محصل ممتاز اثر آبهیشک تاکور توسط...

Theme Settings