کتاب خود هیپنوتیزمی فوری

خود هیپنوتیزم فوری
چگونه با چشمان باز خود را هیپنوتیزم کنیم.
با خواندن این کتاب می توانید :
بدون ترس پرواز کنید
وزن کم کنید
دارای روابط خوبی باشید
پول بیشتری در بیاورید[wpshop_product]

کتاب خود هیپنوتیزم فوری
کتاب خود هیپنوتیزم فوری یا هیپنوتیزم با چشم باز اثر فوربس رابینز بلر ترجمه دکتر آرام از کتاب های جدیدی است که با ارزش های جدیدی و نوینی به خود هیپنوتیزم پرداخته است .تکنیک های اورده شده در کتاب خود هیپنوتیزم فوری به گونه ای است که همه افراد را می تواند تحت تاثیر گذارد. تکنیک های کتاب خود هیپنوتیزم فوری را می توان با چشم باز نیز انجام داد در کتاب خود هیپنوتیزم فوری روش های برای افزایش عمق خلسه نیز برای تاثیر پذیری بیشتر ارائه شده است.

توجه پس از تمرین تکنیک های ایجاد خلسه و افزایش عمق به صورت تخصصی به خود هیپنوتیزم می پردازد و در این مرحله است که به صورت تخصصی می تواند از هیپنوتیزم برای اهداف خود استفاده نماید. با استفاده از تکنیک های کتاب خود هیپنوتیزم فوری می تواند بر روی اشتها و وزن کنترل پیدا کرد می توانید عادات خود را تغییر دهید زندگی شادتر و بهتر داشته باشید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید . حافظه خود را تقویت نمایید . با استفاده از کتاب خود هیپنوتیزم فوری می توانید بدون ترس پرواز کنید، با اطرافیان خود روابط خوبی را داشته باشید . پول بیشتر در آورید ، آلرژی تان را از بین ببرید سیگار کشیدن را کنار بگذارید.
دکتر آرام تکنیک های ارائه شده در این کتاب را با استفاده از تکنیک امواج صوتی و لایه های صوتی در ۳۵ سی دی به صورت عملی پیاده کرده اند. این مجموعه ۳۵ سی دی می تواند شما را در حالت خلسه هیپنوتیزم می برد و تلقین های لازم را بر روی شما اعمال کند و دوباره شما را بیدار نماید. با استفاده از سی دی های هیپنوتیزم فوری شما می توانید در هر زمانی که بخواهید خود را هیپنوتیزم کنید و از ان بهره ببرید.
تکینک های ارائه شده در سی دی ها بصورت کاربردی می باشد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که این سی دی ها را گوش دهید یا اینکه فیلم های موجود را در آن تماشا کنید. تکنیک ارائه شده به طریقی است که نیازی به بستن چشم ها نمی باشد و شما می توانید با چشم باز خودتان را به حالت خلسه هیپنوتیزمی ببرید. اگر علاقه زیادی به تغییر خودتان دارید و از خواندن کتاب های هیپنوتیزمی خسته شده اید و می خواهید یک تجربه عملی و واقعی داشته باشید بهتر است از سی دی هایی که در این زمینه تهیه شده است استفاده کنید.
در کتاب های هیپنوتیزم ، روش ها بصورت تئوری بیان شده اند ولی در هیپنوتیزم برای نتیجه باید سوژه تحت تاثیر یک هیپنوتیزور قرار گیرد. شما با استفاده از سی دی های خود هیپنوتیزمی یک هیپنوتیزور به منزل خود می برید.
کتای خود هیپنوتیزمی فوری ۲۵۴ صفحه دارد و ۱۰۰۰۰ تومان است . نسخه pdf کتاب را می توانید به قیمت ۷۰۰۰ تهیه کنید
دوره خود هیپنوتیزمی فوری شامی ۳۵ سی دی همراه با کتاب می باشد و قیمت آن ۱۲۰۰۰۰ تومان است
به جویدن ناخن هایتان پایان دهید
آلرژی ها را از زندگی خود حذف کنید
سیگار کشیدن را کنار بگذارید
کتاب خود هیپنوتیزمی فوری درباره ی کشف موفقیت آمیز در هیپنوتیزم و فرایند بهبود خود است .
شیوه گفته شده در کتاب خود هیپنوتیزمی فوری آنقدر ساده است که ممکن است تعجب کنید که چرا هیچ کس به آن فکر نکرده است ……
لطفا کتاب خود هیپنوتیزم فوری را با سایر کتاب ها یا برنامه های شنیداری درباره ی هیپنوتیزم یا خود هیپنوتیزم اشتباه نگیرید
کتاب خود هیپنوتیزمی فوری انقلابی است که به شما تکنیک فوق العاده ایی را با مزایای مشخصی نسبت به شیوه های سنتی خود هیپنوتیزم ارائه میدهد.
این کتاب ساده می تواند به شیوه ایی کاملا مشخص زندگی تان را تغییر دهد و شما خواهید توانست در عرض فقط چند دقیقه از این کتاب بهره مند شوید …… البته اگر دائما آن را بخوانید
موضوع اصلی کتاب خود هیپنوتیزمی فوری حول محور یادگیری خود هیپنوتیزم فوری است .
کتاب خود هیپنوتیزمی فوری نه فقط به شما مفاهیم خود هیپنوتیزم فوری را معرفی میکند . بلکه در واقع شما را به هنگام انجام آن هیپنوتیزم می کند . [wpshop_product]

نوشته های مرتبط:

کتاب انرژی درمانی پیشرفته

در کتاب انرژی درمانی پیشرفته روشهای درمانی تخصصی و استفاده...

کتاب کریستال درمانی

کریستالها قدرت شفا بخشی زیادی دارند و مخصوصاً کریستال کوارتز...

کتاب مغناطیس درمانی

کتاب مغناطیس درمانی یکی از نخستین کتابهایی است که در...

Theme Settings