کتاب راز pdf

کتاب راز pdf

کتاب راز

کتاب راز اثر راندا برنن توسط دکتر آرام در نشر انتشارات تجسم خلاق به چاپ رسیده است. حتما فیلم راز را دیده اید. فیلمی که می تواند زندگی شما را متحول کند. کتاب راز هم می تواند زندگی شما را متحول کند. چرا بیش از ۹۰ درصد درامد جهان تنها در اختیار ۱ درصد افراد جامعه است این راز را می توانید در کتاب راز بخوانید. راز بزرگ سلامتی .چرا هر چقدر برای موفقیت و سلامتی می کوشیم بهره کمتر دریافت می کنیم و موفقیتمان کمتر می شود.

چگونه می توانیم تحقق آرزوهای خود را فراهم کنیم با استفاده از کتاب راز تحقق ارزوهایمان با راز ساده است. عشق بزرگ ترین محرکه راز است. عشق و دوست داشتن شما را می تواند به خواسته هایتان برساند. چگونه می توانیم توانمند شوید. راز توانمند شدن را در کتاب راز بخوانید چگونه می توانید پول بیشتر در اورید . راز موفقیت در روابط چیست ایا می خواهید یک رابطه رمانتیک و رویایی داشته باشید. کتاب راز به شما کمک می کند چگونه یک رابطه رمانتیک داشته باشید. راز کائنات و قانون جاذبه به ما کمک می کند تا هر چیزی را به سمت خود جذب کنیم .کتاب راز از قانون جاذبه سخن می گوید. قانون جاذبه جهان مشمول است و همیشه کار می کند. حتی اینکه این متن را می خوانید قانون جاذبه و ذهن خودتان خواسته است. ذهن شما هر چیزی را برای شما رقم می زند. پس چرا گاهی اوقات اتفاقات بد برای ما اتفاق می افتد. آیا انها را نیز خودمان جذب کرده ایم .جواب این سوال بله است ما آنها را خلق کرده ایم ما آنها را جذب کرده ایم در کتاب راز می خوانیم که چگونه بهترین را جذب کنیم چگونه با استفاده از نیروی تخیل و قدرت ذهن بهترین را جذب کنیم.
از انجایی بکار بردن تکنیک های کتاب نیاز به مهارت های عملی و کاربردی دارند دکتر ارام در دوره تجسم خلاق تکنیک های کتاب راز را در کتاب قانون جذب را به صورت کاربردی و عملی در اختیار علاقمندان قرار داده است . این دوره در ۱۰ جلسه ۲ ساعته برگزار می شود .علاقمندانی که نمی توانند به صورت حضوری در کلاس شرکت کنند می توانند سی دی های این مجموعه را تهیه نمایند. برای این منظور با مرکز تماس بگیرید .
کتاب راز ۲۱۶ صفحه دارد.

هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید
[wpshop_product]
هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید

نوشته های مرتبط:

کتاب حرکات انرژی زا pdf

کتاب حرکات انرژی زا pdf کتاب حرکات انرژی زا کتاب...

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد pdf

کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد pdf هم اکنون...

کتاب مغناطیس درمانی pdf

کتاب مغناطیس درمانی pdf مغناطیس درمانی کتاب مغناطیس درمانی اثر...

Theme Settings