کتاب ۲۵ راه از بین بردم سر درد pdf

کتاب ۲۵ راه از بین بردم سر درد pdf

ا
کتاب ۲۵ راه طبیعی تسکین درد
کتاب ۲۵ راه طبیعی تسکین درد اثر رومن فاکسن توسط دکتر آرام در انتشارات تجسم خلاق چاپ شده است. سردرد شایعترین دردی است که هر افراد در طول زندگی خود به صورت مرتب یا گاهی تجربه می کنند. کتاب راه طبیعی تسکین درد روش های مختلف طب مکمل را برای از بین بردن سر درد به صورت مفصل آورده شده است. روش های مختلف و حتی فرهنگ های مختلف سردرد را به صورت متفاوت تسکین می دهد. در کتاب راه طبیعی تسکین درد آورده شده است که شما می توانید جهت تسکین سر درد از انگشتان خود بر روی نقاط تحریک کننده سردرد استفاده کنید. برخی از غذاها محرک سر درد هستند.

محیط زندگی می تواند بر روی سر درد تاثیر بگذارد بنابراین باید محیط زندگی خود را پاکیزه نگه دارید. عامل اصلی سردرد در بسیاری از موارد استرس می باشد. می توانید از روش های بیوفیزیک برای تسکین سر درد استفاده کنید. گاهی اوقات مشکلات چشم و دندان می تواند عاملی برای سر درد باشد. ورزش می تواند جلوی سر درد را بگیرد شاید سر درد شما به دلیل عدم ورزش باشد.
مدی تیشن می تواند سر درد را از بین ببرد . ورزش های متمرکز همانند چی گونگ و تا چی روش مناسب برای از بین بردن سردرد هستند. گیاهان دارویی نیز می تواند در درمان سر درد موثر باشد. می توانید از تکنیک سرما و گرما در مانی برای از بین بردن سر درد استفاده کنیم. در کتاب راه طبیعی تسکین درد روش های مکمل و موثری که می تواند به صورت طبیعی سر درد را از بین ببرد آورده شده است. ویژگی های کتاب راه طبیعی تسکین درد نه تنها با روش های از بین بردن سردرد آشنا می شوید بلکه با روش های متفاوت طب مکمل نیز آشنا می شوید . کتاب راه طبیعی تسکین درد ۲۵ راه طب مکمل را توضیح می دهد و روش از بین بردن سر درد را در هر کدام توضیح کامل داده است . اگر سر درد دارید و از سر درد رنج می برید می توانید با استفاده از روش های متعدد کتاب بر روی سر درد خود تسلط یابید و از زندگی تان لذت ببرید. روش های مغناطیسی درمانی نیز می تواند بر روی سردرد تاثیر گذارد برای این منظور می توانید برای اطلاعات بیشتر به کلاه مغناطیسی مراجعه کنید . دستبند های مغناطیسی در بسیاری از مواقع سر درد را از بین می برد.
کتاب راه طبیعی تسکین درد۲۰۸ صفحه است.

هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید

[parspalpaiddownloads id=”12″]

هم اکنون این کتاب را دانلود کنید و مطالعه کنید

نوشته های مرتبط:

کتاب یادگیری سریع و آسان pdf

کتاب یادگیری سریع و آسان pdf کتاب تکنیک های یادگیری...

کتاب راهنمای کامل طب سنتی pdf

کتاب راهنمای کامل طب سنتی pdf هم اکنون این کتاب...

سنگ درمانی pdf

سنگ درمانی pdf هم اکنون این کتاب را دانلود کنید...

Theme Settings