وبلاگ

تلگرام

telegram-messenger-12

هاله انرژی

هاله انرژی میدانی از انرژی لطیف با قطر تقریبی ۹۰ سانتی متر است.

این میدان انرژی ما را همچون تخم مرغ بزرگی در بر گرفته است.

این میدان طول موج و فرکانس غیر قابل رویت با چشم فیزیکی در حالت عادی دارد،

اما با تمرینات خاص می‌توان این انرژی‌ها را دید و لمس کرد.

امروزه این میدان انرژی کاملاً شناخته شده و عوامل مؤثر بر آن و روش‌های تاثیر گذاری بر آن مشخص گردیده است.

سابقه شناخت هاله انرژی  در فرهنگ‌ها و ملل قدیم تاچند هزار سال قابل ردیابی است.

چینی‌ها در ۴۰۰۰ سال پیش هاله را می‌شناختند و روش‌های تاثیر گذاری برآن را می‌دانستند،

مصریان، یونانیان، هندوها و ژاپنی‌ها نیز از فرهنگ‌هایی هستند که در این رابطه کارهای علمی ثبت شده‌ای دارند.

دانشمندان زیادی پیرامون هاله مطالعه و تحقیق کرده‌اند از جمله نیوتن، بقراط، فیثاغورث، دکتر ویلیام رایش، «سیمون کرلیان» و…

عکس برداری کریلیان

سیمون کرلیان یک دانشمند روسی است که بیش از ۶۰ سال پیش(۱۹۴۰) عینکهای مخصوص برای دیدن هاله ساخت.

بعدها دوربین‌های عکاسی و فیلم برداری ساخته شد.

 

امروزه سیستم‌های پیشرفته GDV ساخته شده است

با روش‌های نوین و فناوری محاسبات کامپیوتری در زمان کوتاهی یک چکاب کامل از وضعیت هاله انرژی  و چاکراهای انسان، به کمک هاله انرژی  انگشتان انجام می‌دهد.

از این روش در مراکز تحقیقاتی و بیمارستانهای کشورهایی مثل امریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا و اسپانیا

برای بررسی حالات سلامتی و بیماری استفاده می‌شود.

ابن سینا دانشمند بزرگ ایرانی هاله را می شناخته و می دیده است،

روش‌هایی نیز برای تاثیر گذاری بر آن داشته که در تشخیص و درمان از آن استفاده می کرده است.

هاله انرژی
هاله انرژی

امروزه کتابهای زیادی در رابطه با هاله انرژی و اثرات آن و ویژگیهای آن نوشته شده است

و حجم زیادی اطلاعات، مقالات و عکس از هاله بر روی اینترنت موجود می‌باشد.

 

اهمیت هاله انرژی  انرژی برای ما در این است که هرگونه بیماری جسمی و یا مشکل ذهنی در انسان ابتدا بصورت توده‌ای از انرژی منفی در هاله پدیدار می‌شود

برای اطلاعات بیشتر به کتاب  کتاب هاله بینی    رجوع کنید.

هاله انرژی

هاله میدان انرژی است که از داخل به خارج کلیه موجودات زنده و غیر زنده انتشار پیدا میکند ، هاله‌ای که در اطراف بدن انسان دیده میشود بر اساس احساسات مثبت و منفی دائما در حال تغییر میباشد.
اشیاء غیر زنده کم و بیش دارای یک هاله رنگی ثابت میباشند به این معنی که یک شئ ‌میتواند هاله‌ای چند رنگ داشته باشد و با این وجود الگو رنگ آن تغییری نکند .
همانگونه که گفته شد رنگهای اطراف انسان و دیگر موجودات زنده بسته به هیجانات مثبت و منفی تغییر میکند ؛ هاله از چندین لایه با تراکم های متفاوت تشکیل شده است و بصورت یک پوشش مرتعش رنگی با ضخامت چند پا بصورت گردابی بدور بدن می‌چرخد.
هاله بازتاب لطیف‌تر میدان و الکترو مغناطیسی شما نسبت به بدن اتری میباشد و هر چقدر رشد معنوی فرد بیشتر و از سلامتی در وضعیت بهتری باشد هاله او خالص تر و درخشتان‌تر میباشد.

@aramgroup

هاله انرژی
هاله میدانی از انرژی لطیف با قطر تقریبی ۵/۱ متر است. این میدان انرژی ما را همچون تخم مرغ بزرگی در بر...
چاکراها

چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش هستند و بخش‌های بسیار مهمی از کالبد انرژی محسوب می‌شوند. همانند کالبد فیزیکی که از اعضای حیاتی و کم اهمیت تر تشکیل شده‌است، کالبد انرژی نیز دارای چاکراهای اصلی و فرعی و چاکراهای بسیار کوچک است. در مجموع بدن انسان هفت چاکرا دارد و هر یک از این هفت چاکرا با یکی از هفت غده بدن و همچنین با گروهی از اعصاب که شبکه نامیده می‌شوند مرتبط می‌باشد. هر یک از این چاکراها به یکی از قسمتهای بدن و وظایف مخصوص درون بدن پیوسته هستند که بوسیله شبکه عصبی یا غددی که به آن چاکرا مربوط می‌باشند کنترل می‌شوند.

Donec tellus Nulla lorem Nullam

Commodo laoreet semper tincidunt lorem Vestibulum nunc at In Curab…

Commodo laoreet semper tincidunt

Commodo laoreet semper tincidunt lorem Vestibulum nunc at In Curab…

Biten demonstraverunt lector legere

Commodo laoreet semper tincidunt lorem Vestibulum nunc at In Curab…

Ac tincidunt Suspendisse malesuada

Commodo laoreet semper tincidunt lorem Vestibulum nunc at In Curab…

کار گاه اموزشی بازی بزرگسالان

کار گاه اموزشی بازی بزرگسالان

 

تاریخ برگذاری دوره ۲۳ فروردین ۹۴  روزهای یکشنبه ساعت ۱۰:۳۰  الی ۱۲:۳۰ می باشد

 انجام کارگاه توسط سرکار خانم قلی زاده انجام می شود 

 جهت هماهنگی با مرکز تماس بگیرید.

تست روانشناسی

تست روانشناسی 

ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی در خصوص انواع تست های روانشناسی ( هوش ، شخصیت ، استعداد یابی کودکان و بزرگسالان ) ، کودکان تحصیلی ، شغلی و تست های قبل از ازدواج)

انجام مشاوره هایی در زمینه فردی ( اضطراب ، افسردگی ، وسواس و …. )

خانواده ( مشاوره بعد از ازدواج ، قبل از ازدواج ، در حین طلاق ، بعد از طلاق و ….)  جوانان و نوجوانان و تحصیلی می نماید.

 انجام تست های توسط سرکار خانم قلی زاده انجام می شود 

 جهت هماهنگی با مرکز تماس بگیرید.

 

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

دوره انرژی درمانی پرانیک هیلینگ Pranic Healing

گیاهان دارویی باخ                     

تاریخچه شکل گیری این روش چیست؟  دکتر ادوارد باخ  Bach flower remedies

داروهای باخ چیستند؟ 

دکتر باخ ثابت کرد، دست کم به حد رضایت خودش، که شبنم گرم روی برگ و گل گیاهان دارویی خواص شفابخش گیاهی را که او از روی آن گردآوری می‌شود با خود دارد. چون گردآوری شبنم سحرگاهی از روی برگ و گل گیاهان برای تهیه و عرضه داروها کاری فوق‌العاده دشوار از نظر علمی و خیلی گران هزینه از نظر اقتصادی بود او به فکر افتاد که گل‌ها و برگ‌های گیاهان دارای خواص شفابخش را در شیشه محتوای آب خالص چشمه گذارد و به مدت چند ساعت در نور خورشید قرار دهد. او کشف کرد که این کار طریقی بسیار مؤثر برای بارور کردن آب شیشه با خواص شفابخش گیاه بود. او اندکی نوشابه بِزَندی در آب هر شیشه می‌ریخت که به حفظ خواص شفابخش گیاه در آب کمک کند. پس از آن، او چند قطره از آن مایع را درون شیشه کوچکی که یک اونس (۲۸ گرم) آب خالص چشمه داشت می‌ریخت و به بیمار می‌داد و به او راهنمایی می‌کرد که چهار قطره از آن را چهار بار در روز با اندکی آب بنوشد. اگر تهیه دارو به چند بخش گیاه چون غنچه و گل و برگ و شاخه‌های نازک و ریشه و پوست گیاه نیاز داشت این اجزاء همگی نیم ساعت در آب چشمه جوشانده می‌شد و سپس مایع دارویی به طریق پیشین آماده می‌گردید.

تجربه سی‌ساله او در استفاده از داروهای باخ گواهند که این داروها به ویژه در درمان اختلال‌های عصبی و روانی و عاطفی دست کم به اندازه دیگر داروهای شیمیایی مصنوعی معمول در نظام پزشکی حاکم مؤثر و مفیدند افزون بر این، داروهای باخ دو برتری برجسته بر داروهای مصنوعی معمولی دارند: هزینه بسیار اندک و تولید نکردن آسیب‌ها و زیان‌های جانبی.

دکتر باخ داروهای خود را بیش‌تر در درمان افسردگی روانی، اختلالات عصبی ـ روانی، تنش و نگرانی، و روان رنجوری بسیار شایعی که معروف است به بیماری اسکیزوفرنیا استفاده می‌کرد، و دکتر فوربس نتایج درمانی خیلی خوب با بیمارانی که آن بیماری‌ها را داشته‌اند کسب کرده است. او به بیمارانی که داروهای باخ می‌دهد راهنمایی می‌کند که مصرف داروهای شیمیایی مصنوعی را که دیگر پزشکان پیش‌تر به آنان داده‌اند به تدریج کم کرده و سرانجام به کلی ترک کنند. او می‌گوید بیش‌تر این گونه بیماران خود بسیار مشتاقند که از اسارت و اعتیاد داروهای شیمیایی غیر طبیعی که پزشکان معمولاً خیلی ساده و بی‌توجه و اغلب به مقدار بیش از نیاز به اکثر بیماران می‌دهند آزاد شوند زیرا از عوارض جانبی آن‌ها بیزارند و از خطرات مصرف طویل مدت آن‌ها وحشت دارند. آمار دکتر فوربس که در طول سی‌سال گذشته به دقت گردآوری شده نشان می‌دهد که ۷۰ درصد این بیماران با داروهای باخ بهبود می‌یابند؛ با هزینه‌ای کم‌تر از هزینه داروهای شیمیایی غیرطبیعی که پزشکان تجویز می‌کنند.

تجربه یک پزشک انگلیسی در روش دارویی باخ بسیار جالب است. او هنگام مطالعه یک متن چینی کهن متعلق به آیین تائوئیسم روشی خاص در انتخاب و تجویز دارو که تائوئیست‌های چینی اجرا می‌کرده‌اند می‌یابد و تصمیم می‌گیرد آن را با بیمارانش آزمایش کند. شرح او چنین است «ابتدا بیمار را در صندلی راحتی می‌نشانم و مطمئن می‌شوم که او راحت و آرام است. به بیمار راهنمایی می‌کنم چگونه عضلات خود را شل و منبسط کند و به آرامش دست یابد. صندلی خود را نزدیک صندلی او و میز جعبه شیشه‌های داروهای باخ را نزدیک صندلی خود قرار می‌دهم. سپس دست چپ بیمار را با دست راست خود می‌گیرم. خود نیز می‌کوشم در کمال آرامش باشم و به هیچ چیز فکر نکنم و کل ذهن و حواس خود را روی دستانم متمرکز کنم. پس از یکی دو دقیقه سکوت و آرامش احساس نوعی «ارتباط» می‌کنم. آن‌گاه دست چپ خود را درون جعبه داروها فرو می‌کنم و تک به تک ۳۸ داروی باخ را لمس می‌کنم. در تماس با برخی شیشه‌ها نوعی واکنش خاص حس می‌کنم نوعی خارض یا لرزش خفیف که پشت سرم آغاز می‌شود و در همه بدنم می‌گردد. شیشه دارویی را که چنان واکنشی برانگیخته برمی‌دارم و کنار می‌نهم. به این طریق یک یا چند دارو که شمار آن‌ها هیچ گاه از شش بیش‌تر نمی‌شود برگزیده می‌شود. 

چرا روش دارویی باخ مؤثر است؟ 

واقعیت این است که هیچ کس پاسخ آن پرسش را نمی‌داند گرچه فرضیه‌های علمی و شهودی متعدد در شرح این مسئله در مجلات و کتب عرضه شده‌اند. آثار شفابخش داروهای باخ ربطی به تراوش مواد شیمیایی گیاه به درون آب ندارد. بررسی آب‌های داروهای باخ نشان می‌دهد که تفاوت شیمیایی در آبی که برگ و گل گیاه در آن گذاشته شده و چند ساعت در پرتو خورشید قرار گرفته پدید نیامده است. پاسخ مسئله به نظر می‌رسد در انتقال انرژی نادیدنی گیاه به درون آب باشدـ نوعی نفوذ «قدرت گیاه» به درون ملکو‌ل‌های آب. این فرایند به نوعی شبیه روش دارویی هومیوپتی است ولی بر کنار از ترتیب خاص کاهش و رقت فوق‌العاده که آن روش به کار می‌گیرد. دکتر فوربس باور دارد که ماده گیاهی خواص انرژیایی خود را به طریقی هنوز ناشناخته به درون آب انتقال می‌دهد.

روش درمانی دکتر ادوارد باخ  Bach flower remedies

روانپزشک سوئیسی دکتر کارل گوستاویونگ در آخرین کتاب خود انسان و سمبول‌هایش می‌گوید «چون پدیده‌های فراسوی حد ادراک معمولی ما بیشمارند همواره مجبوریم با استفاده از عبارات سمبولیک نگره‌هایی از آن‌ها عرضه کنیم که نه خود به درستی آن‌ها را می‌فهمیم و نه می‌توانیم آن‌ها را برای دیگران توضیح قابل فهم دهیم…

انسان اگر به اندازه کافی هوشمند باشد چاره‌ای ندارد جز پذیرش این واقعیت که هرگز چیزی را کاملاً درک نمی‌کند زیرا ما هنوز ماهیت اساسی ماده و انرژی را به درستی نمی‌شناسیم».

تاثیرات برخی از گیاهان دارویی باخ یا  Bach flower remedies

غافی – شکنجه روحی پشت چهره شاد

آسپن – ترس از چیزهای ناشناخته

راش – عدم تحمل

Centaury – ناتوانی برای گفتن “نه”

Cerato – عدم اعتماد در تصمیم گیری های خود

گیلاس آلو – ترس از ذهن راه دادن

شاه بلوط باد – عدم از اشتباهات یاد

ChicoryChicory – خودخواه، عشق ملکی

قلمتس – رویای آینده بدون کار در حال حاضر

خرچنگ اپل – درمان پاکسازی، همچنین برای خود نفرت

علم – تحت الشعاع مسئولیت

کوشاد – دلسرد پس از شکست

سرو کوهی – ناامیدی و یاس

هدر – خود centredness و خود نگرانی

HollyHolly – نفرت، حسادت و حسادت

پیچ امین الدوله – زندگی در گذشته

ممرز – خستگی در فکر انجام کاری

امپاتیانس – بی صبری

کاج اروپایی – عدم اعتماد به نفس

Mimulus – ترس از چیزهای شناخته شده

خردل – دل تنگی های عمیق بدون هیچ دلیل

OakOak – اهسته که نگه می دارد که گذشته از نقطه خستگی

زیتون – خستگی زیر تلاش ذهنی یا فیزیکی

کاج – گناه

قرمز بلوطی – بیش از نگرانی برای رفاه عزیزان

راک رز – ترور و وحشت

راک آب – انکار نفس، سفتی و خود سرکوب

Scleranthus – عدم توانایی در بین گزینه های را انتخاب کنید

ستاره BethlehemStar بیت لحم – شوک

شیرین شاه بلوط – اضطراب افراطی، هنگامی که همه چیز را سعی شده است و هیچ سمت چپ نور وجود دارد

گل شاه پسند – بیش از اشتیاق

واین – تسلط و عدم انعطاف

گردو – حفاظت از تغییر و ناخواسته تحت تاثیر قرار

بنفش آب – آرام اعتماد به نفس منجر به انزوا

سفید شاه بلوط – افکار ناخواسته و استدلال ذهنی

وحشی OatWild جو – عدم اطمینان بیش از جهت فرد در زندگی

وحشی رز – دست خوش پیشامد میشه، استعفا، بی تفاوتی

بید – خود و ترحم و خشم

دکتر ادوارد باخ  Bach flower remedies

————————————————–

این دوره “دکتر ادوارد باخ  Bach flower remedies “ در ۲۰ ساعت در تجسم خلاق برگذار می گردد

گل های دارویی باخ را می توانید از همین مرکز تهیه کنید

 چهت هر گونه هماهنگی و شرکت در دوره با مرکز ۸۸۳۰۲۵۲۳ تماس بگیرید

Jennifer lawrence 8

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 7

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 6

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 5

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 4

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 3

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

Jennifer lawrence 2

Pellentesque dictumst nibh nulla dui at urna leo wisi dui

X